Производи

Осветлување на ЛЕР
Осветлување на ЛЕР
Гламур ЛЕР декоративни светла е во индустријата веќе 18 години. Нашите категории на производи вклучуваат LED жичана светлина, LED светло за јаже, LED неонски флексни, SMD лента светлина, LED светилки, LED мотив светло, итн. Главните производи имаат CE, GS, CB, UL, CUL, ETL, CETL,
LED лента светло
LED лента светло
Гламурозната LED лента за светло секогаш се фокусира на подобрување на квалитетот и уверување. Одличните перформанси освоија многу светски углед и нарачки. Веруваме дека само „квалитетна светлина“ може да обезбеди „квалитетен живот“.
Соларна светлина
Соларна светлина
Нови енергетски производи на кои главно се фокусираме на сите нас во една соларна улична SL01 серија SL01, интелигентна и заштеда на енергија.
Затворен лесен производ
Затворен лесен производ
Гламур Осветлување внатрешен светлосен производ, главно, интегриран LED светлосен панел со странично светло и задно светло; Страна светлина имаме SPL серија, NPL и NSF серии, задно светло имаме ADL серии, DLC серии, EDL серии и RDL серии; Покрај тоа, за ADL сериите се отсечени прилагодлив дизајн; SPL, DLC & EDL сериите се 2 во 1 дизајн, лесно менувајте ја вдлабнатоста на монтираната површина.
LED светилки DL45
LED светилки DL45
LED светилки: 1. Лесно за инсталација и замена. 2. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија. 3. Достапни се про,ирни и замрзнати капаци. 4. Може да се користи за куќа, забава, бар, клуб, супер маркет, деловна зграда, хотел, изложба, изложба на прозори. 5. Ако се комбинира со светло на ременот, може да се примени во големи размери мотиви за улична декорација, покажувајќи прекрасни и благородни. 6. одобрување од ЦЕ
Висококвалитетен двојна боја Icicle светло-црвена и зелена големопродажба - Гламур Оптоелектроника технологија CO., LTD.
Висококвалитетен двојна боја Icicle светло-црвена и зелена големопродажба - Гламур Оптоелектроника технологија CO., LTD.
Гламур со висок квалитет Двојна боја Icicle светлина на големо - Гламур Оптоелектроника технологија CO., LTD., Гламур има 40.000 квадратни метри модерен индустриски производствен парк, со повеќе од 1.000 вработени и месечен производствен капацитет од 90 40ft контејнери.
Јаже Скокни предизвик! Ние користиме светлина на гламур LED лента за да го тестираме својот квалитет
Јаже Скокни предизвик! Ние користиме светлина на гламур LED лента за да го тестираме својот квалитет
Јаже Скокни предизвик!1. Силен ПХБ кој би можел да издржи лука2. Издржлив ПВЦ надворешен со Ip65 водоотпорен3. Висок лумен излез со слаба осветленост по долгогодишна употреба
Уличниот мотив светлина серија
Уличниот мотив светлина серија
Уличниот мотив светлина серија.За да се произведе прва класа, нашите работници прифаќаат супериорни суровини.
-20 ℃ предизвик !!! Гламур LED лента светлина може да работи под екстремна временска состојба
-20 ℃ предизвик !!! Гламур LED лента светлина може да работи под екстремна временска состојба
-20 ℃ предизвик !!! Гламур Кристал Jade LED лента серија може да работи во екстремна временска состојба, -20 ℃ до 50 ℃Совршен за отворено украсување, IP65 водоотпорен, Envirooment пријателски ПВЦ материјалиЖешка продажба во европски земји, со CE, CB итн.Повеќе информации на барање.
Професионална цела продажба RGB Smart String Light со производители на глас контрола
Професионална цела продажба RGB Smart String Light со производители на глас контрола
Гламурозна професионална цела продажба RGB Smart String Light со производители на глас, гламурот има 40.000 квадратни метри модерен индустриски производствен парк, со повеќе од 1.000 вработени и месечен производствен капацитет од 90 40ft контејнери.
Најдобар квалитет LED мотив светлина фабрика
Најдобар квалитет LED мотив светлина фабрика
Гламур најдобар квалитет LED мотив фабрика за светлина, гламур не е само квалификуван снабдувач на Кина влада, но исто така и многу доверлив снабдувач на многу добро познати меѓународни компании од Европа, Јапонија, Австралија, Северна Америка, Блискиот Исток итн.
Најдобра пурпурна гумена кабелска низа светлина со треперат компанија - гламур
Најдобра пурпурна гумена кабелска низа светлина со треперат компанија - гламур
Гламур Најдобра пурпурна гумена кабелска низа светлина со треперат компанија - гламур, гламурот имаат повеќе од 30 патенти досега
Изберете друг јазик
Тековен јазик:Македонски