Produktet

Drita dekorative LED përdoren shpesh në dekorimin e tarracave, ahengjeve, ambienteve të jashtme dhe mureve dhe përdoren gjerësisht në industri të ndryshme. Për shkak se dritat dekorative LED janë të pasura me ngjyra, që kursejnë energji dhe janë të qëndrueshme, ato gradualisht janë bërë një zgjedhje popullore për dekorim në industri të ndryshme. Në ditët e sotme, ne po ecim në rrugë dhe kudo mund të shohim dritat dekorative LED për jashtë. Sidomos dritat dekorative me fije LED në pemë dhe dritat dekorative me fije rrjetë LED janë një linjë piktoreske gjatë natës.


GLAMORI tregton me shumicë lloje të ndryshme të dritave dekorative LED, duke përfshirë dritat dekorative LED të jashtme, dritat dekorative të murit LED, dritat dekorative LED të brendshme, dritat dekorative të varura LED, dritat dekorative LED për tavanin, etj. Ne kemi qenë të specializuar në prodhimin dhe kërkimin e dritave dekorative LED për 18 vjet dhe kemi përdorur gjithmonë lëndët e para të cilësisë më të lartë për t'u ofruar klientëve zgjidhjet më të mira të dritave dekorative LED për dritat LED me shirita.

Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.
Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.
Dritat dekorative LED Glamour ka qenë në industri për 18 vjet. Kategoritë tona të produkteve përfshijnë dritën e kordonit LED, dritën e litarit LED, dritën LED përkulëse neoni, dritën me shirit SMD, llambat LED, dritën me motiv LED etj. Produktet kryesore kanë marrë CE, GS, CB, UL, cUL, ETL, CETL,GLAMOR Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë Shitje me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD., Glamour ka marrë më shumë se 30 patenta deri më tani
Fabrika më e mirë e dritave LED me shirita Çmimi-GLAMOR
Fabrika më e mirë e dritave LED me shirita Çmimi-GLAMOR
Glamour LED Strip Light është gjenerimi i përmirësuar i Dritës tradicionale të Shiritit LED.Zgjidh fikjen e dritës së seksionit të njësisë dhe problemet e rrudhave të PCB-së.Është një përmirësim i madh i cilësisë që na ndihmon të fitojmë shumë porosi dhe reputacion.Struktura speciale e brendshme e bën atë më fleksibël dhe të qëndrueshëm se kurrë më parë.Ne kemi marrë CE, CB, GS, RoHs, REACH, UL, cUL, ETL, cETL etj.
Drita diellore
Drita diellore
Glamour Ndriçim i jashtëm me dizajn të ri - shitje e nxehtë&me cilësi të lartë-Të gjitha në një dritë diellore rrugore - Seria SL011. Paneli diellor silikoni monokristalor, kohë karikimi super i shpejtë brenda 6-8 orëve;2. Ngarkesa diellore MPPT, punon 10-12 orë;3. 130lm/W Efikasitet i lartë i lumenit;4. Kontrolli i sensorit PIR, diapazoni i induksionit 6-8M;5. Telekomanda, kontrolli i dritës ose kontrolli PIR në dispozicion;6. I papërshkueshëm nga uji IP65, pa instalim teli.7.Çmime shumë konkurruese.8,5 copë / kuti kartoni;9.Me manual;10. Kuti e brendshme dhe kartoni e projektuar11.2 vite garanci
Ndriçimi magjepsës- Produktet e dritës së brendshme
Ndriçimi magjepsës- Produktet e dritës së brendshme
Glamour është i njohur si prodhuesi kryesor i dritës së integruar të paneleve plastike në Kinë, është strehimi plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe pllakë alumini për shpërndarjen e nxehtësisë, çipa LED me cilësi të lartë dhe zgjidhje të avancuar të drejtuesit. Të gjitha dritat tona të Panelit Glamour janë produkte private të mykut dhe ndriçimit të patentuar.Ndriçimi magjepsës - Produktet e dritës së brendshme, kryesisht drita e panelit LED të integruar me dritë anësore dhe dritë të pasme;, të dy panelet e zhytura dhe sipërfaqësore janë të disponueshme:Për dritën anësore, ne kemi SPL&Seria SPF, NPL&seri NSF,;Për dritën e pasme, ne kemi ADL&Seritë ADS, seritë DLC, seritë EDL dhe seritë RDL;Për më tepër, seritë ADL janë dizajn të rregullueshëm me prerje;SPL, DLC& Seritë EDL janë dizajn 2 në 1, ndryshimi i lehtë i pjesës së zhytur në të montuar në sipërfaqe.
RGB silikoni LED shirit drite 60 led/m IP68 telekomandë 5m/10m
RGB silikoni LED shirit drite 60 led/m IP68 telekomandë 5m/10m
Shiriti led silikoni RGB bëhet trend tani për shkak të IP68 të papërshkueshëm nga uji të pashoq dhe cilësisë së lartë të produktit.Silikoni është mbushur në të gjithë dritën e shiritit, në mënyrë që të përmirësojë hidroizolimin dhe të zgjasë jetën e tij të shërbimit.Ne kemi dy opsione për këtë lloj, njëra është 30 led/m, dhe tjetra është 60 led/mÇfarë na bën të ndryshëm?1.     5 metra/10 metra për paketë, paketa e kutisë së ngjyrave është gjithashtu e disponueshme për shitje me pakicë.2.     Punëtoria SMT pa pluhur, linja automatike e rrjedhës dhe laboratorët e testimit garantojnë cilësinë3.     Shërbim pa shqetësime për prodhim, pretendime me porosi, pas shitjes, etj.4.     19 vjet përvojë, 50,000 ㎡ fabrikë dhe 1000+ punëtorë profesionistë5.     Mostra falas e disponueshme
Prodhuesit e personalizuar të prezantimit të dritës diellore të rrugës Glamour Nga Kina | GLAMORI
Prodhuesit e personalizuar të prezantimit të dritës diellore të rrugës Glamour Nga Kina | GLAMORI
Në këtë video, ne do t'ju tregojmë dritën tonë diellore të rrugës. Ne i jemi përkushtuar industrisë së ndriçimit për më shumë se 18 vjet.Ne kemi shumë përparësi në prodhimin e këtij lloji. Le të zbulojmë.
Lëshim i ri RGB ndjekës i dritës me shirit LED nga furnizuesi dhe prodhuesi | Ndriçimi GLAMORI
Lëshim i ri RGB ndjekës i dritës me shirit LED nga furnizuesi dhe prodhuesi | Ndriçimi GLAMORI
Lëshim i ri RGB ndjekës i dritës me shirit LED nga furnizuesi dhe prodhuesi | Ndriçimi GLAMORI
Llamba LED DL45
Llamba LED DL45
Llamba LED: 1. Lehtë për instalim dhe zëvendësim. 2. Konsumi i ulët i energjisë dhe kursimi i energjisë. 3. Kapelet transparente, të ngrira dhe me ngjyra janë të gjitha të disponueshme. 4. Mund të përdoret për dekorim shtëpie, feste, lokali, klubi, super marketi, ndërtesa zyrash, hoteli, show room, vitrinë. 5. Nëse kombinohet me dritën e rripit, mund të aplikohet në shkallë të gjerë motive për dekorimin e rrugëve, duke treguar të mrekullueshme dhe fisnike. 6. Miratimi CE
Dritë shiriti LED silikoni 180 led/m 5m/10m paketë IP68 i papërshkueshëm nga uji
Dritë shiriti LED silikoni 180 led/m 5m/10m paketë IP68 i papërshkueshëm nga uji
Dritë shiriti LED silikoni 180 led/m 5m/10m paketë IP68 i papërshkueshëm nga uji
Fabrika e Dritave LED Motif 24V të Pemës së Krishtlindjes - Glamour
Fabrika e Dritave LED Motif 24V të Pemës së Krishtlindjes - Glamour
Produktet janë bërë nga dritat video string 24V RGB, kështu që efekti mund të ndryshohet shumë bukur. Për shkak se është 24 V, nuk ka rrezik edhe nëse e prek trupi i njeriut.Produkti është bërë nga materiali plotësisht i papërshkueshëm nga uji i klasës IP65, kështu që mund të përdoret jashtë, edhe në dimër të ftohtë.Produkti miraton një dizajn të shkëputshëm, i cili mund të kursejë volumin e paketimit dhe të kursejë kostot e transportit.Data e prodhimit të produktit është brenda 30 ditëve deri në 40 ditë, ne do t'ju japim prodhimin më të shpejtëAfati i ruajtjes së produkteve tona është një vit, nëse keni ndonjë pyetje, mund të na kontaktoni
Dritë me shirit LED silikoni SMD3835 120 led/m IP68 i papërshkueshëm nga uji
Dritë me shirit LED silikoni SMD3835 120 led/m IP68 i papërshkueshëm nga uji
Dritë me shirit LED silikoni SMD3835 120 led/m IP68 i papërshkueshëm nga uji
Shirit LED silikoni IP67 SMD 2835 60 led/m 5m/10m
Shirit LED silikoni IP67 SMD 2835 60 led/m 5m/10m
Shiriti led silikoni bëhet trend tani për shkak të IP68 të papërshkueshëm nga uji të pakrahasueshëm dhe cilësisë së lartë të produktit.Silikoni është mbushur në të gjithë dritën e shiritit, në mënyrë që të përmirësojë hidroizolimin dhe të zgjasë jetën e tij të shërbimit.
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip