VR

Dritat e tubave të borës janë një zgjidhje magjepsëse dhe magjepsëse ndriçimi që simulon pa mundim bukurinë magjepsëse të borës që bie. Këto inovativeudhëhequrtubat e reshjeve të borës krenohet me një dizajn unik, që i ngjan tubave të mbushur me llamba të vogla që lëshojnë një shkëlqim të butë e të butë që të kujton fjokat delikate të borës që dalin nga qielli në një natë dimri. Dritat e tubave të borës ofrojnë një efekt vizual mahnitës kur varen nga çatitë, verandat ose pemët gjatë rasteve festive si Krishtlindjet ose ngjarjet me temë dimri. Nëse përdoret brenda ose jashtë, tub reshje bore Dritat përmirësojnë çdo hapësirë ​​duke shtuar një prekje elegance dhe sharmi ndërsa ngjallin ndjenja gëzimi dhe nostalgjie tek të gjithë ata që i shohin.


Karakteristikat e tubit Snowfall

  1. 1. Tubat Led të reshjeve të borës janë të lehta për instalim dhe zëvendësim.

  2. 2. Konsumi i ulët i energjisë dhe kursimi i energjisë.

  3. 3. Mund të përdoret për dekorim shtëpie, feste, lokali, klubi, super marketi, ndërtesa zyrash, hoteli, show room, vitrinë.


Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip