• detajet e produktit

FAQ

1. A është në rregull të printoni logon e klientit në produkt?
Po, ne mund të diskutojmë kërkesën e paketës pasi porosia të jetë konfirmuar.
2.A ofroni garanci për produktet?
Po, ne ofrojmë 2 vjet garanci për seritë tona LED Strip Light dhe neon flex.
3.Si dërgoni dhe sa kohë?
Zakonisht dërgojmë nga deti, koha e transportit sipas vendit ku jeni. Ngarkesa ajrore, DHL, UPS, FedEx ose TNT janë gjithashtu të disponueshme për mostër. Mund të duhen 3-5 ditë.

Përparësitë

1.Glamour nuk është vetëm furnizues i kualifikuar i qeverisë së Kinës, por edhe furnizues shumë i besueshëm i shumë kompanive të njohura ndërkombëtare nga Evropa, Japonia, Australia, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme etj.
2.Glamour kanë marrë më shumë se 30 patenta deri më tani
3. Produktet tona kryesore kanë certifikata të CE, GS, CB, UL, cUL, ETL, cETL, SAA, RoHS, REACH
4.Shumë fabrika përdorin ende paketimin manual, por Glamour ka prezantuar linjën e prodhimit automatik të paketimit, të tilla si makina automatike ngjitëse, automatizimi i vulosjes.

Rreth GLAMORI

E themeluar në vitin 2003, Glamour ka qenë e përkushtuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjet e dritave dekorative LED, dritave me shirita SMD dhe dritave të ndriçimit që nga themelimi i saj. E vendosur në qytetin Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë, Glamour ka një park modern prodhimi industrial prej 40,000 metrash katrorë, me më shumë se 1,000 punonjës dhe një kapacitet prodhimi mujor prej 90 kontejnerë 40FT. Me përvojë gati 20 vjeçare në fushën LED, përpjekjet këmbëngulëse të njerëzve Glamour& mbështetjen e klientëve vendas dhe jashtë vendit, Glamour është bërë lider i industrisë së ndriçimit të dekorimit LED. Glamour ka përfunduar zinxhirin e industrisë LED, duke mbledhur burime të ndryshme mbizotëruese si çipi LED, kapsulimi LED, prodhimi i ndriçimit LED, prodhimi i pajisjeve LED& Hulumtimi i teknologjisë LED. Të gjitha produktet Glamour janë të miratuara nga GS, CE, CB, UL, cUL, ETL, CETL, SAA, RoHS, REACH. Ndërkohë, Glamour ka marrë më shumë se 30 patenta deri më tani. Glamour nuk është vetëm furnizues i kualifikuar i qeverisë së Kinës, por edhe furnizues shumë i besueshëm i shumë kompanive të njohura ndërkombëtare nga Evropa, Japonia, Australia, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme etj.

Prezantimi i produktit

 Colombia Lighting Project by using LED motif lights Supplier & manufacturers | GLAMOR   

Avantazhet e Kompanisë

01
Shumë fabrika ende përdorin paketimin manual, por Glamour ka prezantuar linjën e prodhimit automatik të paketimit, të tilla si makina automatike e ngjitësve, automatizimi i vulosjes.
02
Produktet tona kryesore kanë certifikata CE, GS, CB, UL, cUL, ETL, cETL, SAA, RoHS, REACH
03
Glamour ka një park modern prodhimi industrial prej 40,000 metrash katrorë, me më shumë se 1,000 punonjës dhe një kapacitet prodhimi mujor prej 90 kontejnerë 40FT.

Pyetjet e bëra më shpesh rreth

Pyetje:

Sa zgjat koha e dorëzimit?     

A:

Për porositë e mostrave, nevojiten rreth 3-5 ditë. Për porosinë masive, i duhen rreth 30 ditë. Nëse porositë masive janë disi të mëdha, ne do të rregullojmë dërgesën e pjesshme në përputhje me rrethanat. Porositë urgjente gjithashtu mund të diskutohen dhe riplanifikohen.

Pyetje:

A do të ndryshojë ngjyra pas përkuljes?     

A:

Jo, nuk do. Glamour's Led Strip Light përdor teknikë dhe strukturë të veçantë për të shmangur ndryshimin e ngjyrës pavarësisht se si përkuleni.

Pyetje:

Testues i rezistencës së izolimit     

A:

Matja e vlerës së rezistencës së produktit të përfunduar

Pyetje:

A mund të pritet drita Led Strip?     

A:

Po, e gjithë drita jonë Led Strip mund të pritet. Gjatësia minimale e prerjes për 220V-240V është ≥ 1m, ndërsa për 100V-120V dhe 12V& 24 V është ≥ 0,5 m. Ju mund të përshtatni Dritën Led Strip, por gjatësia duhet të jetë gjithmonë një numër integral, p.sh. 1m,3m,5m,15m (220V-240V);0.5m,1m,1.5m,10.5m (100V-120V dhe 12V& 24 V).

Pyetje:

Sfera integruese     

A:

Sfera e madhe integruese përdoret për të testuar produktin e përfunduar, dhe e vogla përdoret për të testuar LED-in e vetëm


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

LIKONI ME NE

Nëse keni më shumë pyetje, thjesht lini emailin tuaj ose numrin e telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!

I REKOMANDUAR
Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
العربية
Deutsch
Español
français
italiano
日本語
한국어
Português
русский
简体中文
繁體中文
Afrikaans
አማርኛ
Azərbaycan
Беларуская
български
বাংলা
Bosanski
Català
Sugbuanon
Corsu
čeština
Cymraeg
dansk
Ελληνικά
Esperanto
Eesti
Euskara
فارسی
Suomi
Frysk
Gaeilgenah
Gàidhlig
Galego
ગુજરાતી
Hausa
Ōlelo Hawaiʻi
हिन्दी
Hmong
Hrvatski
Kreyòl ayisyen
Magyar
հայերեն
bahasa Indonesia
Igbo
Íslenska
עִברִית
Basa Jawa
ქართველი
Қазақ Тілі
ខ្មែរ
ಕನ್ನಡ
Kurdî (Kurmancî)
Кыргызча
Latin
Lëtzebuergesch
ລາວ
lietuvių
latviešu valoda‎
Malagasy
Maori
Македонски
മലയാളം
Монгол
मराठी
Bahasa Melayu
Maltese
ဗမာ
नेपाली
Nederlands
norsk
Chicheŵa
ਪੰਜਾਬੀ
Polski
پښتو
Română
سنڌي
සිංහල
Slovenčina
Slovenščina
Faasamoa
Shona
Af Soomaali
Shqip
Српски
Sesotho
Sundanese
svenska
Kiswahili
தமிழ்
తెలుగు
Точики
ภาษาไทย
Pilipino
Türkçe
Українська
اردو
O'zbek
Tiếng Việt
Xhosa
יידיש
èdè Yorùbá
Zulu
Gjuha aktuale:Shqip