Prodhuesit dhe furnizuesit profesionistë të dritave të dekorimit LED që nga viti 2003

Gjuhe
 • MËSO MË SHUMË
RASTET TONA

Glamour ka më shumë se 300 staf dhe qindra grupe makinash të avancuara, e gjithë puna e saldimit dhe montimit u krye me makinë. Ne kemi aftësinë të dërgojmë më shumë se 30 kontejnerë në muaj, kështu që ne mund të trajtojmë porositë e mëdha më lehtë. Glamour ka një aftësi të fortë prodhuese që prodhimi ynë mujor mund të jetë si 1 milion metra dritë litar Led, 100 mijë komplete drita Led me fije, 600 mijë copë llamba Led, 15 mijë motive Led.

 • <p>Përvoja</p>

  Përvoja

  Më shumë se 19 vjet' përvojë e gjerë në industri

 • <p>Teknologjia</p>

  Teknologjia

  Teknologjia kryesore industriale&pajisje të avancuara prodhimi plotësisht të automatizuara

 • <p>Cilësia<br></p>

  Cilësia

  Kontrolli i cilësisë së lartë&certifikata globale të plota

 • <p>Kapaciteti<br></p>

  Kapaciteti

  50000 ㎡ shkalla e prodhimit&efikasitet të shkëlqyer

LIKONI ME NE

Nëse keni më shumë pyetje, thjesht lini emailin tuaj ose numrin e telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të dizajneve!

Chat with Us

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English English العربية العربية Deutsch Deutsch Español Español français français italiano italiano 日本語 日本語 한국어 한국어 Português Português русский русский 简体中文 简体中文 繁體中文 繁體中文 Afrikaans Afrikaans አማርኛ አማርኛ Azərbaycan Azərbaycan Беларуская Беларуская български български বাংলা বাংলা Bosanski Bosanski Català Català Sugbuanon Sugbuanon Corsu Corsu čeština čeština Cymraeg Cymraeg dansk dansk Ελληνικά Ελληνικά Esperanto Esperanto Eesti Eesti Euskara Euskara فارسی فارسی Suomi Suomi Frysk Frysk Gaeilgenah Gaeilgenah Gàidhlig Gàidhlig Galego Galego ગુજરાતી ગુજરાતી Hausa Hausa Ōlelo Hawaiʻi Ōlelo Hawaiʻi हिन्दी हिन्दी Hmong Hmong Hrvatski Hrvatski Kreyòl ayisyen Kreyòl ayisyen Magyar Magyar հայերեն հայերեն bahasa Indonesia bahasa Indonesia Igbo Igbo Íslenska Íslenska עִברִית עִברִית Basa Jawa Basa Jawa ქართველი ქართველი Қазақ Тілі Қазақ Тілі ខ្មែរ ខ្មែរ ಕನ್ನಡ ಕನ್ನಡ Kurdî (Kurmancî) Kurdî (Kurmancî) Кыргызча Кыргызча Latin Latin Lëtzebuergesch Lëtzebuergesch ລາວ ລາວ lietuvių lietuvių latviešu valoda‎ latviešu valoda‎ Malagasy Malagasy Maori Maori Македонски Македонски മലയാളം മലയാളം Монгол Монгол मराठी मराठी Bahasa Melayu Bahasa Melayu Maltese Maltese ဗမာ ဗမာ नेपाली नेपाली Nederlands Nederlands norsk norsk Chicheŵa Chicheŵa ਪੰਜਾਬੀ ਪੰਜਾਬੀ Polski Polski پښتو پښتو Română Română سنڌي سنڌي සිංහල සිංහල Slovenčina Slovenčina Slovenščina Slovenščina Faasamoa Faasamoa Shona Shona Af Soomaali Af Soomaali Shqip Shqip Српски Српски Sesotho Sesotho Sundanese Sundanese svenska svenska Kiswahili Kiswahili தமிழ் தமிழ் తెలుగు తెలుగు Точики Точики ภาษาไทย ภาษาไทย Pilipino Pilipino Türkçe Türkçe Українська Українська اردو اردو O'zbek O'zbek Tiếng Việt Tiếng Việt Xhosa Xhosa יידיש יידיש èdè Yorùbá èdè Yorùbá Zulu Zulu
Gjuha aktuale:Shqip