PRODUKTET
Glamour ka tre seri kryesore produktesh, dritat dekorative LED, dritat me shirita SMD dhe produktet e ndriçimit.
Dritat dekorative LED Glamour njihen si produkte të nivelit të lartë në industrinë e dritës dekorative.
Kategoritë e produkteve përfshijnë dritat me litar led, dritat me fije led, dritat me motive led, llamba dekorative dhe produkte dekorative të kontrolluara inteligjente.
Produktet Glamour SMD përfshijnë dritat me shirit LED dimetrik, dritat me shirita LED ultra të buta, dritat me shirita LED Crystal Jade dhe fleks neoni led. Butësia dhe rrezja jashtëzakonisht e vogël e përkuljes janë karakteristikat unike të produkteve Glamour SMD.
Produktet Glamour Illumination përfshijnë dritat e paneleve të integruara prej alumini-plastikë si produkt ndriçimi i brendshëm, dritat e rrugëve, dritat e përmbytjes si produkte ndriçimi të jashtëm dhe dritat diellore të rrugëve, dritat e përmbytjes si produkte të reja të energjisë.
LEXO MË SHUMË
Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.

Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO.,LTD.

Dritat dekorative LED Glamour ka qenë në industri për 18 vjet. Kategoritë tona të produkteve përfshijnë dritën e kordonit LED, dritën e litarit LED, dritën LED përkulëse neoni, dritën me shirit SMD, llambat LED, dritën me motiv LED etj. Produktet kryesore kanë marrë CE, GS, CB, UL, cUL, ETL, CETL,GLAMOR Ndriçim dekorimi LED me cilësi të lartë Shitje me shumicë-GLAMOR OPTOELECTRONICS TECHNOLOGY CO., LTD., Glamour ka marrë më shumë se 30 patenta deri më tani
Fabrika më e mirë e dritave LED me shirita Çmimi-GLAMOR

Fabrika më e mirë e dritave LED me shirita Çmimi-GLAMOR

Glamour LED Strip Light është gjenerimi i përmirësuar i Dritës tradicionale të Shiritit LED.Zgjidh fikjen e dritës së seksionit të njësisë dhe problemet e rrudhave të PCB-së.Është një përmirësim i madh i cilësisë që na ndihmon të fitojmë shumë porosi dhe reputacion.Struktura speciale e brendshme e bën atë më fleksibël dhe të qëndrueshëm se kurrë më parë.Ne kemi marrë CE, CB, GS, RoHs, REACH, UL, cUL, ETL, cETL etj.
Drita diellore

Drita diellore

Glamour Ndriçim i jashtëm me dizajn të ri - shitje e nxehtë&me cilësi të lartë-Të gjitha në një dritë diellore rrugore - Seria SL011. Paneli diellor silikoni monokristalor, kohë karikimi super i shpejtë brenda 6-8 orëve;2. Ngarkesa diellore MPPT, punon 10-12 orë;3. 130lm/W Efikasitet i lartë i lumenit;4. Kontrolli i sensorit PIR, diapazoni i induksionit 6-8M;5. Telekomanda, kontrolli i dritës ose kontrolli PIR në dispozicion;6. I papërshkueshëm nga uji IP65, pa instalim teli.7.Çmime shumë konkurruese.8,5 copë / kuti kartoni;9.Me manual;10. Kuti e brendshme dhe kartoni e projektuar11.2 vite garanci
Ndriçimi magjepsës- Produktet e dritës së brendshme

Ndriçimi magjepsës- Produktet e dritës së brendshme

Glamour është i njohur si prodhuesi kryesor i dritës së integruar të paneleve plastike në Kinë, është strehimi plastik me rezistencë ndaj temperaturës së lartë dhe pllakë alumini për shpërndarjen e nxehtësisë, çipa LED me cilësi të lartë dhe zgjidhje të avancuar të drejtuesit. Të gjitha dritat tona të Panelit Glamour janë produkte private të mykut dhe ndriçimit të patentuar.Ndriçimi magjepsës - Produktet e dritës së brendshme, kryesisht drita e panelit LED të integruar me dritë anësore dhe dritë të pasme;, të dy panelet e zhytura dhe sipërfaqësore janë të disponueshme:Për dritën anësore, ne kemi SPL&Seria SPF, NPL&seri NSF,;Për dritën e pasme, ne kemi ADL&Seritë ADS, seritë DLC, seritë EDL dhe seritë RDL;Për më tepër, seritë ADL janë dizajn të rregullueshëm me prerje;SPL, DLC& Seritë EDL janë dizajn 2 në 1, ndryshimi i lehtë i pjesës së zhytur në të montuar në sipërfaqe.
Profili i Kompanisë
E themeluar në vitin 2003, Glamour ka qenë e angazhuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjet e dritave dekorative LED, dritave të banimit, dritave arkitekturore të jashtme dhe dritave të rrugëve që nga themelimi i saj.

E vendosur në qytetin Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë, Glamour ka një park modern prodhimi industrial prej 40,000 metrash katrorë, me më shumë se 1,000 punonjës dhe një kapacitet prodhimi mujor prej 90 kontejnerë 40FT.

Me përvojë gati 20 vjeçare në fushën LED, përpjekjet këmbëngulëse të njerëzve Glamour& mbështetjen e klientëve vendas dhe jashtë vendit, Glamour është bërë lider i industrisë së ndriçimit të dekorimit LED. Glamour ka përfunduar zinxhirin e industrisë LED, duke mbledhur burime të ndryshme mbizotëruese si çipi LED, kapsulimi LED, prodhimi i ndriçimit LED, prodhimi i pajisjeve LED& Hulumtimi i teknologjisë LED.

Të gjitha produktet Glamour janë të miratuara nga GS, CE, CB, UL, cUL, ETL, CETL, SAA, RoHS, REACH. Ndërkohë, Glamour ka marrë më shumë se 30 patenta deri më tani. Glamour nuk është vetëm furnizues i kualifikuar i qeverisë së Kinës, por edhe furnizues shumë i besueshëm i shumë kompanive të njohura ndërkombëtare nga Evropa, Japonia, Australia, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme etj.
LIKONI ME NE
Thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!
Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Shqip