& Produktet
Glamour ka tre seri kryesore të produkteve, dritat dekorative LED, dritat shirit SMD dhe produktet e ndriçimit.
Dritat dekorative të glamourit LED njihen si produkte të nivelit të lartë në industrinë e dritës dekorative.
Kategoritë e produkteve përfshijnë dritat e litarit të udhëhequr, dritat e udhëhequr, telat udhëheqës, llamba dekorative dhe produktet dekorative inteligjente të kontrolluara.
Produktet SMD magjepsëse përfshijnë dritat e shiritit të udhëhequr nga Dimetric, dritat e shiritit Ultra Soft të udhëhequr, dritat e shiritit të udhëhequr nga Crystal Jade dhe udhëhequr përkul neoni. Butësia dhe rrezja jashtëzakonisht e vogël e lakimit janë karakteristikat unike të produkteve Glamour SMD.
Produktet e ndriçimit të shkëlqimit përfshijnë dritat e panelit të integruar të aluminit-plastikës si produkt i ndriçimit të brendshëm, dritat e rrugës, dritat e përmbytjes si produkte të ndriçimit në natyrë dhe dritat diellore të rrugës, dritat e përmbytjes si produkte të reja të energjisë.
LEXO MË SHUMË
Ndriçim LED Dekorimi

Ndriçim LED Dekorimi

Dritat dekorative Glamour LED ka qenë në industri për 18 vjet. Kategoritë e produkteve tona përfshijnë dritën e telit LED, dritën LED litar, fleksionin neon LED, dritën e shiritit SMD, llamba LED, dritën me motiv LED etj Produktet kryesore kanë marrë CE, GS, CB, UL, kull, ETL, CETL,
2020/07/07
Drita e shiritit LED

Drita e shiritit LED

Drita e Rripit Glamour LED përqendrohet gjithmonë në përmirësimin dhe sigurimin e cilësisë. Performanca e shkëlqyer ka fituar shumë reputacion në botë dhe urdhra. Ne besojmë se vetëm "drita cilësore" mund të sigurojë "jetë cilësore".
2020/07/07
Drita diellore

Drita diellore

Produkte të reja të energjisë ne kryesisht përqëndrohemi në të gjitha tona në një seri solare të dritës diellore SL01, kursim inteligjent dhe energji.
2020/07/07
Produkte të lehta shtëpie

Produkte të lehta shtëpie

Ndriçim i shkëlqyeshëm produkt dritë shtëpie kryesisht e integruar dritë LED panel me dritë anësore dhe dritë prapa; Drita anësore kemi seri SPL, seri NPL dhe NSF, drita prapa kemi seritë ADL, seritë DLC, seritë EDL dhe seritë RDL; Për më tepër, për seritë ADL janë dizajn i rregullueshëm i prerë; SPL, DLC Seritë EDL janë 2 në 1 dizajn, ndryshoni lehtë recensionin në sipërfaqen e montuar. &
2020/07/13
Ekipi profesional dhe pajisjet
Më shumë se 30 inxhinierë dhe stilistë të vjetër që punojnë në Glamour tani. Pajisja me pajisje të përparuara eksperimentale, ne kemi zhvilluar dhe dizajnuar një seri produktesh udhëheqëse në industri, të cilat plotësojnë kërkesa të ndryshme të klientëve të ndryshëm nga rajone dhe vende të ndryshme, dhe kemi marrë rreth 80 patenta deri më tani.

Glamour gjithashtu ka një seri linjash prodhimi plotësisht automatike, siç janë makinat e saldimit automatik, makineritë e mbushjes së zamit, makinat e montimit, makinat SMT, makineritë nxjerrëse, makinat e prerjes, makinat e plakjes dhe më shumë se 300 grupe të pajisjeve të testimit të cilat mund të na sigurojnë një të fortë kapaciteti i prodhimit për të trajtuar shumë porosi lehtësisht nga markat e famshme në të gjithë botën.
Profili i kompanisë
E themeluar në vitin 2003, Glamour është angazhuar në kërkimin, prodhimin dhe shitjen e dritave dekorative LED, dritat e banimit, dritat arkitektonike në natyrë dhe dritat e rrugës që nga themelimi i saj.

E vendosur në qytetin Zhongshan, Provinca Guangdong, Kinë, Glamour ka një 40,000 metra katror park modern të prodhimit industrial, me më shumë se 1.000 të punësuar dhe një kapacitet prodhimi mujor prej 90 kontejnerë 40FT.

Me përvojë afër 20 vjet në fushën LED, përpjekje këmbëngulëse të njerëzve Glamour& mbështetje e klientëve brenda dhe jashtë vendit, Glamour është bërë udhëheqësi i industrisë së ndriçimit të dekoratave LED. Glamour kanë përfunduar zinxhirin e industrisë LED, duke mbledhur burime të ndryshme mbizotëruese si chip LED, kapsulim LED, prodhim ndriçimi LED, prodhim pajisjesh LED
Hulumtim për teknologjinë LED.

Të gjitha produktet e Glamour janë GS, CE, CB, UL, CUL, ETL, CETL, SAA, RoHS, REACH aprovuar. Ndërkohë, Glamour kanë marrë më shumë se 30 patenta deri më tani. Glamour nuk është vetëm furnizues i kualifikuar i qeverisë së Kinës, por edhe furnizues mjaft i besueshëm i shumë ndërmarrjeve ndërkombëtare të njohura nga Evropa, Japonia, Australia, Amerika e Veriut, Lindja e Mesme etj.

Merrni në TOUCH ME SHBA

Thjesht lini emailin tuaj ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit, në mënyrë që të mund t'ju dërgojmë një kuotë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve!

Zgjidhni një gjuhë tjetër
Gjuha aktuale:Albanian